طناب – سیم آموزش اهواز خوزستان شهروندخبرنگار

طناب – سیم: آموزش اهواز خوزستان شهروندخبرنگار حادثه حرکات نمایشی خودروی پژو پارس شهر اهواز

گت بلاگز اخبار بین الملل پای فلین به پرونده ایمیل‌های هیلاری باز شد

یک روزنامه مشهور آمریکایی از تحقیق دادستان خاص راجع به نقش احتمالی مشاور سابق امنیت ملی ترامپ در دستیابی به ایمیل‌های هک شده است هیلاری کلینتون خبر داده است.

پای فلین به پرونده ایمیل‌های هیلاری باز شد

پای فلین به پرونده ایمیل های هیلاری باز شد

عبارات مهم : ایمیل

یک روزنامه مشهور آمریکایی از تحقیق دادستان خاص راجع به نقش احتمالی مشاور سابق امنیت ملی ترامپ در دستیابی به ایمیل های هک شده است هیلاری کلینتون خبر داده است.

به گزارش تسنیم به نقل از روزنامه وال استریت ژورنال، روبرت مولر دادستان خاص قصد دارد راجع به این مساله تحقیق کند که آیا مایکل فلین مشاور سابق امنیت ملی کاخ سفید و دستیار کمپین انتخاباتی ترامپ در تلاش های صورت گرفته جهت دستیابی به ایمیل های هک شده است هیلاری کلینتون به وسیله هکرهای روسی نقش داشته است یا نه.

پای فلین به پرونده ایمیل‌های هیلاری باز شد

مولر که از سوی وزارت دادگستری آمریکا گزینش شده است است تا راجع به تلاش های روسیه جهت دخالت در انتخابات ریاست جمهوری نوامبر تحقیق کند، شاهدان این پرونده را احضار کرده هست. دونالد ترامپ در جریان مسابقه های انتخاباتی 2016 آشکارا از روسیه خواسته بود تا هر ایمیل های کلینتون را منتشر کند.

پیتر اسمیت فعال جمهوریخواه که ادعا می کند عملیاتی را جهت دستیابی به ایمیل های پاک شده است کلینتون رهبری کرده، فلین را به عنوان متحد خود در این تلاش ها توصیف کرده و گفته است که سایر مقام های ارشد کمپین ترامپ نیز فعالیت های خود را با او هماهنگ می کردند.

یک روزنامه مشهور آمریکایی از تحقیق دادستان خاص راجع به نقش احتمالی مشاور سابق امنیت ملی ترامپ در دستیابی به ایمیل‌های هک شده است هیلاری کلینتون خبر داده است.

اسمیت افزود: او با 5 گروه متفاوت هکری که ادعای دستیابی به ایمیل های کلینتون را داشته اند، تماس گرفته هست، 2 گروه هکری ظاهرا روسی بوده اند.

هیلاری کلینتون ماه ها با انتقادات گسترده و شدیدی به خاطر استفاده از سرور شخصی جهت ارسال و دریافت ایمیل هایش در دورانی که وزیر خارجه آمریکا بوده، روبرو شده است است.

مقام های قضایی فدرال اکنون در حال تحقیق راجع به این مساله هستند که آیا فلین یا پسرش در تلاش های مربوط به دستیابی به ایمیل های کلینتون نقش داشته اند یا نه. مقام های قضایی راجع به این مساله نیز تحقیق می کنند که آیا اسمیت یا هر کس دیگری به هکرها بابت دستیابی به ایمیل های کلینتون، پول پرداخت کرده است یا نه.

پای فلین به پرونده ایمیل‌های هیلاری باز شد

وکلای مدافع فلین و پسرش حاضر به اظهار نظر راجع به این مساله نشده اند. فلین اوایل امسال مجبور شد تا از سمت مشاور امنیت ملی کاخ سفید کناره گیری کند. انتشار اخباری راجع به تلاش های فلین جهت گمراه کردن مایک پنس معاون مدیر جمهور آمریکا و همین طور گمراه کردن افکار عمومی راجع به نشست هایی که با مقام های روسی داشته، علت مهم کناره گیری وی از این سمت بوده است.

واژه های کلیدی: ایمیل | پرونده | آمریکا | کلینتون | آمریکایی | دونالد ترامپ | هیلاری کلینتون | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs