طناب – سیم آموزش اهواز خوزستان شهروندخبرنگار

طناب – سیم: آموزش اهواز خوزستان شهروندخبرنگار حادثه حرکات نمایشی خودروی پژو پارس شهر اهواز

گت بلاگز اخبار حوادث جنایت اشتباهی

مردان ناشناس در تاریکی شب ٢ کارگر بازیافت شهرداری منطقه ٦ را نشانه ضربات چاقو و قمه قرار دادند. یکی از کارگران این شرکت شخصی درحالی‌که روی تخت بیمارستان تحت نظر

جنایت اشتباهی

عبارات مهم : جنایت

مردان ناشناس در تاریکی شب ٢ کارگر بازیافت شهرداری منطقه ٦ را نشانه ضربات چاقو و قمه قرار دادند. یکی از کارگران این شرکت شخصی درحالی که روی تخت بیمارستان تحت نظر بود، صبح دیروز تسلیم فوت شد. تلاش پلیس جهت دستگیری ضاربان شروع شده است هست. این درحالی است که گفته می شود این درگیری بر سر جمع آوری زباله رخ داده هست.

شامگاه یکشنبه، ١٨ تیرماه سال جاری ٢ کارگر شرکت شخصی جمع آوری و بازیافت زباله در خیابان ١٣ آبان درحال جمع آوری زباله ها بودند که ناگهان چند مرد درحالی که چاقو و قمه به دست داشتند به آنها نزدیک شدند. جوان ٢٧ ساله که راننده ماشین وانت پیکان شرکت شخصی بود همراه پیمانکارش با دیدن این صحنه شوکه شدند.

مردان ناشناس بدون هیچ مقدمه ای به سمت ٢ مرد جوان حمله کردند و درگیری خونین در تاریکی شبانه رقم خورد. درگیری این مردان ادامه داشت و درحالی که ٢ کارگر غرق به خون روی زمین افتاده بودند ضاربان پا به فرار گذاشتند. خیلی سریع ماجرای این درگیری خونین به ماموران کلانتری ١٠٥ سنایی مخابره شد. ماموران با حضور در محل درگیری با دو مرد که با فوت دست و پنجه نرم می کردند، روبه رو شدند و از امدادگران اورژانس درخواست کمک کردند و خیلی سریع دو مجروح این اتفاق به بیمارستان انتقال یافته شدند. ٢ مرد جوان در بیمارستان تحت نظر پزشکان قرار گرفتند ولی وضع جوان ٢٧ ساله که با ضربه قمه زمینگیر شده است بود هر لحظه وخیم تر می شد تا این که وی ساعت ٧صبح روی تخت بیمارستان تسلیم فوت شد.

جنایت اشتباهی

همین کافی بود تا ماجرای درگیری مرگبار به بازپرس محسن مدیر دِه در شعبه ششم دادسرای امور جنایی پایتخت گزارش شود و در این مرحله تیمی از ماموران اداره ١٠ پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران جهت بررسی های فنی دست به کار شدند.کارآگاهان در تحقیقات ابتدایی پی بردند که ٢ کارگر شرکت شخصی بازیافت تحت نظر شهرداری منطقه ٦ پایتخت کشور عزیزمان ایران درحال جمع کردن زباله های خشک بودند که چند مرد که احتمال می رود از افرادی باشند که در سطح شهر به جمع آوری زباله ها مشغولند، با دیدن این صحنه جهت اعتراض به سمت دو مرد جوان رفته و بعد از بستن مسیر آنها با ماشین نیسان درگیری خونین را رقم زده اند.

ماموران در تحقیقات میدانی به سراغ یکی از شاهدان ماجرا رفتند و وی گفت: «مردان غریبه همگی چاقو و قمه به دست بودند و بدون هیچ مقدمه ای به سمت ٢ مرد که از کارمندان شرکت بازیافت بودند، حمله کردند و درگیری خونینی رقم خورد. بعد از لحظاتی یکی از مردان خشن به همدستانش اعلام کرد که این ٢ مرد را اشتباه گرفته و مردان چاقو به دست با شنیدن این حرف دست از کتک کاری برداشته و پا به فرار گذاشتند.»

مردان ناشناس در تاریکی شب ٢ کارگر بازیافت شهرداری منطقه ٦ را نشانه ضربات چاقو و قمه قرار دادند. یکی از کارگران این شرکت شخصی درحالی‌که روی تخت بیمارستان تحت نظر

نخستین فرضیه

با توجه به این که مردان خشن ناشناس هیچ اختلافی با قربانی جنایت نداشتند این فرضیه وجود دارد که عاملان این جنایت مردان زباله جمع کنی هستند که در سطح شهر به صورت پراکنده با جمع کردن زباله های خشک و فروش آنها هزینه های زندگی ارزش را تأمین می کنند. این مردان که خیابان های خاصی را جهت خود گزینش می کنند مانع ورود و جمع کردن زباله افراد دیگر در این خیابان ها می شوند و به طور معمول آن منطقه را در انحصار خود می دانند و شب اتفاق با دیدن ماشین وانت پیکان که درحال جمع آوری زباله های خشک سطل های زباله بوده جهت اعتراض به سمت آنها حمله کرده اند که در این میان یکی از مردان خشن متوجه این عنوان می شود که دو مرد جهت یکی از شرکت های شخصی بازیافت کار می کنند که در این مرحله دست از درگیری برداشته و پا به فرار گذاشته اند.بنا به این گزارش، ماموران اداره ١٠ پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران با دستور بازپرس مدیرروستا تحقیقات فنی جهت دستگیری عاملان این جنایت دسته جمعی را شروع کرده اند تا با دستگیری متهمان راز این درگیری خونین فاش شود.

اخبار حوادث – شهروند

جنایت اشتباهی

واژه های کلیدی: جنایت | زباله | مردان | کارگر | کارگران | بازیافت | بیمارستان | ماموران کلانتری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs