طناب – سیم آموزش اهواز خوزستان شهروندخبرنگار

طناب – سیم: آموزش اهواز خوزستان شهروندخبرنگار حادثه حرکات نمایشی خودروی پژو پارس شهر اهواز

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری فصل سوم «ستایش» سال ۹۸ پخش می‌شود

مجموعه تلویزیونی «ستایش» سعید سلطانی که به تازگی تولید فصل سوم خود را شروع کرده هست، سال ۹۸ به آنتن تلویزیون خواهد رسید.

فصل سوم «ستایش» سال ۹۸ پخش می‌شود

فصل سوم «ستایش» سال ۹۸ پخش می شود

عبارات مهم : سریال

مجموعه تلویزیونی «ستایش» سعید سلطانی که به تازگی تولید فصل سوم خود را شروع کرده هست، سال ۹۸ به آنتن تلویزیون خواهد رسید.

مهدی روشن روان، مدیر گروه فیلم و سریال شبکه سه در گفت وگو با ایسنا در پاسخ به این که آیا نرگس محمدی در فاز تازه نقش «ستایش» را همچنان ایفا خواهد کرد، بیان کرد: «ستایش ادامه همان فصل دوم هست. با در نظرگرفتن این که داستان فصل سوم از فردای همان آخر فصل دوم شروع می شود، نقش ستایش را خود نرگس محمدی ایفا می کند.

اما مشکلی که وجود دارد این است که این بازیگر در سریال آقای تخت کشیان حضور دارد و قرار بود قراردادش خرداد ماه تمام شود ولی ظاهرا کار آن ها به طول می انجامد.» او در ادامه گفت: «با توجه به این که فاصله زمانی بین فصل ۲ و ۱ وجود ندارد، به لحاظ ظاهری باید خود این بازیگر نقش ستایش را ایفا کند. اگر فاصله زمانی وجود داشت می توانستیم از بازیگر دیگری استفاده کنیم ولی چون فاصله ای وجود ندارد باید خود او نقش ستایش را ایفا کند.»

روشن روان در پاسخ به این پرسش که آیا وقفه ای که در تولید فاز ۲ و ۳ ایجاد شده است هست، مخاطب را سردرگم نمی کند، توضیح داد: «وقفه ای افتاده است ولی مشکلی ایجاد نخواهد کرد؛ آیا که چند قسمت خلاصه خواهد بود و بعد فصل سه را ادامه می دهیم. تاکنون نیز ۳۰۰ دقیقه از کار تصویربرداری شده است است.» مدیرگروه فیلم و سریال شبکه سه در آخر راجع به وقت پخش این مجموعه توضیح داد: «به علت این که کار تولید «ستایش» به طول می انجامد، این مجموعه سال ۹۸ پخش خواهد شد.»

قسمت اول سریال «ستایش» به کارگردانی سعید سلطانی، سال ۸۸ ساخته شد. به گفته کارگردان و بازیگران مجموعه، بانی و طراح این سریال ایرج قادری بوده هست. پخش سری اول این مجموعه از آذر ماه ۸۹ شروع شد و در آبان ۹۰ به آخر رسید. بعد از پخش ۴۴ قسمت از این مجموعه، پخش سری دوم ستایش از دی ۹۲ شروع شد و در ۲۴ مرداد ۹۳ به آخر رسید.

«ستایش» با ایفای نقش بازیگرانی چون داریوش ارجمند، جمشید مشایخی، محمود عزیزی، زهرا سعیدی، شیوا خنیاگر، نرگس محمدی، مهدی پاکدل، مهدی سلوکی، سیما تیرانداز و… جمعه شب ها حدود یک ساعت روی آنتن شبکه سه می رفت؛ سریالی که علاوه بر معرفی چند بازیگر از جمله نرگس محمدی، توانست اقبال نسبی مخاطبان را به همراه داشته باشد.

فصل سوم «ستایش» سال ۹۸ پخش می‌شود

واژه های کلیدی: سریال | سریالی | مجموعه | بازیگر | نرگس محمدی | نقش بازیگران | کارگردان و بازیگر | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs