طناب – سیم آموزش اهواز خوزستان شهروندخبرنگار

طناب – سیم: آموزش اهواز خوزستان شهروندخبرنگار حادثه حرکات نمایشی خودروی پژو پارس شهر اهواز

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات گل ۳۰ ثانیه کار خدا بود/ تعارف گل‌محمدی را بعد نزدم ، سامره

پیشکسوت استقلال می‌گوید گلی که به تیم پرسپولیس زد و او را به علی ۳۰ ثانیه تبدیل کرد عالی ترین خاطره او در داربی‌ها است. 

گل ۳۰ ثانیه کار خدا بود/ تعارف گل‌محمدی را بعد نزدم ، سامره

سامره: گل ۳۰ ثانیه کار خدا بود/ تعارف گل محمدی را بعد نزدم

عبارات مهم : خاطره

پیشکسوت استقلال می گوید گلی که به تیم پرسپولیس زد و او را به علی ۳۰ ثانیه تبدیل کرد عالی ترین خاطره او در داربی ها هست.

علی سامره در گفت وگو با ایسنا، راجع به داربی هشتاد و پنجم پایتخت، گفت : روی کاغذ، پرسپولیس بهتر است چون استقلال حواشی درونی و بیرونی زیادی دارد، هر چند که این تیم کمی به آرامش رسیده و من خیلی دوست دارم که استقلال پیروز شود ولی اعتقاد دارم که شرایط عادی نیست و بازی ۲ بر ۲ مساوی می شود.

گل ۳۰ ثانیه کار خدا بود/ تعارف گل‌محمدی را بعد نزدم ، سامره

وی راجع به تجربیاتش به عنوان بازیکن در داربی های پایتخت، گفت : من در هفت داربی به میدان رفتم و تلاش کردم در این داربی ها بهتر باشم و اکثرا هم به تیم کمک کردم. دو گل در داربی ها به پرسپولیس زده ام. همین که یک گل در داربی بزنی ۱۰۰ سال خاطره هست. گل ۳۰ ثانیه ام به پرسپولیس خیلی شیرین هست. آن گل کار خدا بود. معمولا در داربی چهار – پنج دقیقه اول، بازی شکل نمی گیرد. یک جا فرزاد مجیدی توپ را دور کرد و یحیی گل محمدی هم باید این کار را می کرد ولی تعارف زد و تعارف آمد و نیامد دارد. من هم توپ را گرفتم و گل کردم. آن داربی باعث شد تا با نام علی ۳۰ ثانیه بین طرفداران تیم استقلال مشهور شوم.

او راجع به گلش به ساشا ایلیچ هم گفت : آن لحظه که سید عباسی توپ را جهت عنایتی انداخت و کریم باقری آن را دفع کرد، مطمئن بودم که پشتم دروازه است و خیلی خوب چرخیدم و با یک شوت کات دار گلزنی کردم. واقعا گل شیرینی بود.

پیشکسوت استقلال می‌گوید گلی که به تیم پرسپولیس زد و او را به علی ۳۰ ثانیه تبدیل کرد عالی ترین خاطره او در داربی‌ها است. 

سامره در آخر و در پاسخ به این پرسش که تلخ ترین خاطره اش از داربی ها کدام هست، بیان کرد: نخستین داربی ام همان بازی معروفی بود که ۲ بر ۲ شد و در آن درگیری پیش آمد. من خودم به لحاظ ذهنی در بازی های داربی تلاش می کردم که آرامش داشته باشم. در ن بازی که درگیری شد من از کسانی بودم که در حال جدا کردن بازیکنان بودم. اگر اشتباه نکنم یک بازی هم محروم شدم. در کل خاطره خوبی نبود و امیدوارم که دیگر این اتفاق تکرار نشود.

پیشکسوت استقلال در پاسخ به این پرسش که اوضاع لیگ یک را چطور ارزیابی می کند، اظهار کرد: لیگ دسته یک شرایط خودش را دارد و نسبت به گذشته تغییراتی داشته هست. به هر حال توجه رسانه ها به این لیگ زیاد شده است است و همین باعث شده است تا بازیکنان ، مربیان و مدیران زیر ذره بین باشند و کیفیت کار هم بالاتر رفته است.

وی که به عنوان سرمربی مس رفسنجان، داربی کرمان را با موفقیت و پیروزی پشت سر گذاشته است راجع به آن بازی گفت : قطعا آن داربی را نمی توان با مصاف استقلال و پرسپولیس مقایسه کرد ولی داربی کرمان هم جالب است چون هر دو تیم جهت شرکت مس هستند، یکسری کری خوانی در بخش مدیران بود. به نظرم داربی خوبی بود، هر چند نیمه اول را حریف بهتر شروع کرد چون تیم ما درگیر حواشی بود ولی در نیمه دوم ما خیلی بهتر بودیم و بردیم.

گل ۳۰ ثانیه کار خدا بود/ تعارف گل‌محمدی را بعد نزدم ، سامره

واژه های کلیدی: خاطره | کرمان | استقلال | پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs