طناب – سیم آموزش اهواز خوزستان شهروندخبرنگار

طناب – سیم: آموزش اهواز خوزستان شهروندخبرنگار حادثه حرکات نمایشی خودروی پژو پارس شهر اهواز

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات چرا فردوسی پور به مفسداقتصادی آنتن می دهد؟ / نمایندگان مجلس

محمد حسن نژاد نماینده مردم مرند یکی از اشخاص خاص برنامه دیشب 90 بود که با حرفهای صریح و دفاع منطقی اش از بیت المال در افکارعمومی نمره مثبت گرفت.

چرا فردوسی پور به مفسداقتصادی آنتن می دهد؟ / نمایندگان مجلس

نمایندگان مجلس:چرا فردوسی پور به مفسداقتصادی آنتن می دهد؟

عبارات مهم : پرسپولیس

محمد حسن نژاد نماینده مردم مرند یکی از اشخاص خاص برنامه دیشب 90 بود که با حرفهای صریح و دفاع منطقی اش از بیت المال در افکارعمومی نمره مثبت گرفت.

به گزارش تابناک، این نماینده مجلس بدون ترسو واهمه از تهدیدها و جملات تند هدایتی روی آنتن خیلی براق راجع به مبالغ بدهی این متهم پرونده معوقه بانکی حرف زد و از وام تسویه نشده 1372 میلیاردی وی سخن گفت. او امروز درگفت وگو با خبرآنلاین از اعتراض نمایندگان مجلس به رسانه ملی جهت آنتن دادن به یک بدهکار بانکی که در تحقیق و تفحص مجرم آشنا شده است هست، گفت و اینکه فردوسی پور اجازه ندارد چنین فردی را روی آنتن بیاورد.

چرا فردوسی پور به مفسداقتصادی آنتن می دهد؟ / نمایندگان مجلس

آقای حسن نژاد،حسابی در برنامه 90 درخشیدید و گرد و خاک به پا کردید!

هندوانه بگذارید زیر بغلمان ببینیم تا کجا می رویم؟(می خندد)

در میان حرف های تان از تهدیدی که شده است بودید گفتید. واقعا با شما تماس گرفته بودند و شما را به فوت ترساندن کرده بودند؟

محمد حسن نژاد نماینده مردم مرند یکی از اشخاص خاص برنامه دیشب 90 بود که با حرفهای صریح و دفاع منطقی اش از بیت المال در افکارعمومی نمره مثبت گرفت.

از طرف ایشان نه. من عضو شورای پول و اعتبار هستم، آدم بازار و سرمایه هستم و نماینده هستم. ما آدم هایی داریم که عملا هم با او آشنا هستند و هم با من آشنا هستند. من هم آنجا گفتم که دوستانی، یعنی کسانی از باب دوستی، نه از طرف ایشان، گفتند که ولش کن تو آیا وارد درگیری می شوی؟ می دانی که آدم های غیرمنطقی اطراف این آدم ها زیاد هستند. یا به عنوان نمونه ممکن است هواداران پرسپولیس، تیمشان تضعیف شود از تو ناراحت می شوند. یا به عنوان نمونه ماشین یا موتور تو را می زند. نمی آیند که مستقیم بگویند.

من هم دیروز گفتم دوستانی این را گفتند . ولی من از این چیزها نمی ترسم. واقعا هم همین است نه اینجا سیسیل است و نه او دار و دسته دارد. من در تمام این سال ها نه محافظ دارم، نه اسلحه استفاده کردم .برای اینکه به امنیت کشور عزیزمان ایران اعتقاد دارم. داعشش نتوانست غلطی بکند، آمریکایش نتوانست غلطی بکند، اگر به خاطر گفتن دو تا حرف حق بخواهیم بترسیم که دیگر نمی توانیم مملکت داری کنیم.

وقتی پرونده این قدر تکمیل است و اینقدر شرح وجود دارد آیا این پروسه بازپس گیری حقوق مردم به تعویق افتاده؟

این راحت هست. شما آمدی یک شرکت تشکیل دادی، 200 میلیارد بدهکاری. کل زندگی سهامداران و مدیران آن شرکت را جمع کنی، 200 میلیون نمی شود. من بروم اینها را اعدام کنم جهت من پول می شود؟ من باید بگردم ریشه را پیدا کنم. راجع به ایشان هم چند جا و در تاریخ های متفاوت صورت جلسه شده، که بدهی های این ها را پرداخت می کنم و هر بار هم انجام نداده. الان سیستم قضایی به دنبال این است که به جای اینکه به عنوان نمونه آقای ایکس را زندان بیندازند، پول را زنده کنند. در قضیه بابک زنجانی هم دادستان کل کشور گفت کشتنش کاری ندارد ولی ما نمی خواهیم اعدامش کنیم که پول مردم را برگردانیم. الان هم ما با بعضی افراد مماشات می کنیم که پول بیت المال برگردد. این آدم ها فکر نکنند تبرئه شدند، نه، اینها را آزاد گذاشتیم که پول ما را بعد بدهند.

چرا فردوسی پور به مفسداقتصادی آنتن می دهد؟ / نمایندگان مجلس

نکته ای که وجود دارد این است که اینها با این پول ها شخصیت دیگری جهت خودشان می سازند. به عنوان نمونه ناجی فوتبال یا ناجی پرسپولیس و یا حتی کسی که پول کی روش را داده.

من دیشب هم گفتم که ایشان پرسپولیس را به خاک سیاه نشانده. فکر هم نمی کنم پرسپولیسی ها دل خوشی از ایشان داشته باشند. یک روز با آوردن علی پروین و علی کریمی به استیل آذین در پرسپولیس انشقاق ایجاد کرد الان هم با آن اتفاق هایی که آن روز خودش اعتراف می کرد، طارمی را برده و پرسپولیس را از دو پنجره نقل و انتقالات محروم کرده هست. الان پول داد که طارمی برگردد، به پرسپولیس خدمت کرد؟ کم کم دو تا پنجره پرسپولیس را از نقل و انتقالات محروم کرد. اگر ایشان آن پول را نمی داد یا از طریق کلوب براق این کار می کرد این اتفاق نمی افتاد.

محمد حسن نژاد نماینده مردم مرند یکی از اشخاص خاص برنامه دیشب 90 بود که با حرفهای صریح و دفاع منطقی اش از بیت المال در افکارعمومی نمره مثبت گرفت.

یک مکانیسمی نباید گذاشت که این پولی که قرار است وارد تناوب فوتبال شود ، براق بیاید؟

من امروز از وزیر ورزش پرسش کردم . در حرف هایم هم گفتم که اصلا نباید اجازه بدهند چنین آدم هایی پایشان در باشگاهها باز شود. اسپانسر هستی برو قرارداد اسپانسرینگ ببند، دور و بر تیم پیدایت نشود. بگذار پرسپولیس رشد کند. کجای دنیا اسپانسر بازیکن می گیرد؟ یا کجای دنیا اسپانسر مدیر عوض می کند؟ می خواهی ده بار تیم را جهت فروش گذاشتیم برو سه چهار هزار میلیارد تومان بده پرسپولیس را بخر. آن موقع هر کاری دلت خواست بکن.

همین آدم ها یک بار جهت خرید پرسپولیس آمدند و صلاحیتشان تایید نشده.

چرا فردوسی پور به مفسداقتصادی آنتن می دهد؟ / نمایندگان مجلس

بله. یک شرکتی بوده اسامی را عوض کردن داده بودند که اهلیتشان تایید نشد.

در حقیقت خود نظام هم می داند یک کلوب مردمی مثل پرسپولیس را نمی شود به این افراد داد.

سه کلوب بزرگ پرسپولیس، استقلال و تراکتور، چه بخواهیم چه نخواهیم با بقیه تیم ها یک تفاوت هایی دارند. رویشان تعصب خاصی است و هوادار زیادی دارند. ما هنگامی که با اینها بازی می کنیم در واقع با افکار عمومی بازی می کنیم. بقیه تیم ها هم محترم هستند. سپاهان و ذوب آهن هم هوادار دارند، صنعت نفت آبادان هوادار پرشوری دارد، انزلی چی ها خیلی پرشور هستند ولی از لحاظ تعداد و عنوان و افکار عمومی این سه کلوب با بقیه تفاوت دارند. به هیچ وجه نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران با پرسپولیس یکی نیست حتی اگر ده برابر بهتر بازی کند و جام هم بگیرد. راجع به اینها باید با وسواس واکنش‌ها کرد. اگر دقت کنی همه هم می خواهند روی این سه تیم مانور بدهند و با اینها شهرت کسب کنند.

در برنامه 90 هنگامی که هدایتی علیه تان حرف زد، فکر می کنم دوستان نماینده می درخواست کردند بیایند از شما دفاع کنند.

نه. به خاطر دفاع از من نبود. به قول معروف می گویند «برادر سوراخ دعا را گم کرده ای». آقای هدایتی می خواست با توهین کردن جو را در دستش بگیرد. ولی آنقدر خودش هول بود که نمی دانست دارد خراب می کند. یک بار می گفت این وام ها جهت فلان هست، بعد می گفت سررسید وام نرسیده،یکج هم گفت من قرار است بدهم، آخرش هم گفت اصلا به من چه ربطی دارد!

اینکه دوستان نماینده گفتند بیایند روی خط ، یک بحث دیگر هست. آنها می گفتند اصلا آیا باید چنین آدمی بیاید روی خط رسانه ملی و حرف بزند. دوستان نماینده می گویند هنگامی که ما به عنوان مجلس تحقیق تفحص کردیم، وزارت اطلاعات ، شرکت بازرسی ، دیوان محاسبات و نهادهای دیگر این تحقیق و تفحص را تایید کردند و هنگامی که گفتیم این آقا مسئله دارد، این آقا بدهکار هست، شما آیا آنتن رسانه ملی را در اختیار یک آدمی قرار می دهید که از دید ما صد در صد مفسد اقتصادی هست. شما می گویی حکم قطعی صادر نشده، حکمی که جهت این آقا صادر شده است 50-50 مفسد اقتصادی هست. بعد آیا آنتن را دست این آدم می دهید که بیاید بگوید تیم محبوب مملکت گدایی این آقا را می کند!

یعنی از عادل هم دلخور بودند که آیا آنتن به او می دهد؟

بله. نباید اصلا این اتفاق بیفتد. من حسن نژاد یا هر کس دیگر، در این مملکت از فیلتر شورای نگهبان رد شدم، اعتماد مردم را جلب کردم، تحقیق و تفحص کردم . این تحقیق و تفحص هم از فیلتر اطلاعات و دیوان محاسبات و … رد شده، حداقل باید 50-50 به حرف من اعتماد کنید. آن طرف هم اگر 50-50 اعتماد کنید، احتیاط حکم می کند که چنین آدمی که در مظان اتهام است را نباید بیاوری و تریبون بدهی که حرف بزند که من به عنوان نمونه تیم ملی را نجات دادم یا پرسپولیس را نجات دادم یا پول کی روش را دادم. تو کی هستی؟ اصلا قانونی مگر به این پول ها رسیدی؟ بدون رضایت که نمی توانی پول مردم را بیاوری جهت خودت محبوبیت بخری.

واژه های کلیدی: پرسپولیس | پرسپولیس | نماینده مجلس | هواداران پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs